wyszukiwanie zaawansowane
1 » Zwroty2

Zwroty

1) Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 r. (Dz.U.22.271) o ochronie praw konsumenta - Klientowi przysługuje prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny, pod warunkiem, że towar nie był używany, zawiera oryginalne opakowanie w tym metki, zawiera kompletne wyposażenie. W przypadku takim Kupujący ponosi koszty :
- wysyłki zwrotnej
- różnicy ceny przedmiotu niestandardowego do ceny przedmiotu w opcji standardowej (jeśli wystąpił, np. wykonanie w kolorze niestandardowym - za dopłatą)
- kosztów doprowadzenia przedmiotu do postaci standardowej (jeśli taki możliwy, np. wykonanie w kolorze niestandardowym - za dopłatą).
W przypadku braku możliwości doprowadzenia zakupionego przez klienta przedmiotu do postaci standardowej (np. "lustrzane odbicie" i inne) - klientowi prawo zwrotu nie przysługuje. 
Do zwracanego towaru musi być dołączone oświadczenie o rezygnacji z zakupu z podaniem imienia, nazwiska, adresu oraz nr konta na które mają zostać zwrócone pieniądze. UWAGA : nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem. 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl