wyszukiwanie zaawansowane
1 » Dostawa2

Dostawa

§ 2
Dostawa i termin realizacji

 1. Cena podana na stronie sklepu nie obejmuje kosztów transportu. Stawka za transport mebli doliczana  jest automatycznie po otwarciu zakładki z wybranym produktem i uzależniona jest od wybranej opcji zapłaty.

 2. Termin realizacji uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych producentów (np. wybranego koloru) i zwykle trwa on od 2 do 21 dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem soboty, niedzieli oraz świąt). Przybliżony czas realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie na stronie sklepu.

 3. Termin realizacji zamówienia:
  a) płatność z góry - czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od chwili potwierdzenia otrzymania wpłaty na konto firmy Valor
  b) płatność przy odbiorze – czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od chwili potwierdzenia zamówienia przez firmę Valor

  W tytule przelewu należy podać imię, nazwisko oraz numer zamówienia.

 4. Dzień przed dostawą zespół Valor kontaktuje się z Klientem, by poinformować o przewidywanych godzinach dostawy, w celu sprawnego przygotowania się do odbioru. Należy mieć na uwadze, że godziny dostawy są przybliżone i mogą ulec zmianie w wyniku warunków panujących na drogach bądź z innych przyczyn niezależnych od Sprzedawcy.

 5. W związku z tym, że przewoźnik (jak również kurier, który ma paczkę powyżej 30kg) nie wnosi towaru do mieszkania/domu i innych lokali, Klient we własnym zakresie organizuje pomocy do rozładunku i wniesienia mebli.

 6. Meble pakowane są w paczkach do samodzielnego montażu. Wewnątrz opakowania znajdują się wszelkie niezbędne do montażu akcesoria oraz instrukcja.

 7. Z przyczyn niezależnych od Sprzedawcy (np. brak mebli na stanie magazynowym bezpośrednio u producenta mebli, wydłużony cykl produkcyjny niektórych modeli) termin dostawy może się przedłużyć. O ewentualnym wydłużeniu oczekiwania, Klient informowany jest telefonicznie bądź mailowo. 
 8. Z przyczyn niezależnych od Sprzedawcy (np. brak materaca na stanie magazynowym bezpośrednio u producenta mebli, wydłużony cykl produkcyjny niektórych modeli) zamówione meble mogą zostać wysłane oddzielnymi paczkami.
 9. Godzina oraz termin dostaw ustalane są odgórnie:

          a) kurier: poniedziałek-piątek w godzinach 8 00 - 16 00
          b) nasz transport - ​​​poniedziałek-sobota w godzinach 8 00- 22
 00

 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl